Na pierwszym miejscu uplasował się napastnik Burzy Rogi - Daniel Stanisz,
który 13 razy wpisał się na listę strzelców.
W rozwinięciu newsa prezentujemy całą klasyfikację...
KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO RUNDZIE JESIENNEJ:
13 bramek:
Daniel Stanisz (Rogi),
9 bramek:
Grzegorz Wojtowicz (Jabłonica Pol.),
7 bramek:
Rafał Prajsnar (Iskrzynia),
Witold Drewniak (Wesoła),
6 bramek:
Maciej Gryzowski (Klimkówka),
Kamil Zima (Lubatówka),
Rafał Dziedzic, Krystian Pelczar (Zmiennica),
Sławomir Szydło (Kobylany),
Patryk Pilecki (Wesoła),
5 bramek:
Bartosz Wójcik (Klimkówka),
Tomasz Tesznar (Zmiennica),
Mateusz Zajączkowski (Sieniawa),
Piotr Rajchel, Bartłomiej Dołęgowski (Lubatówka),
Dominik Hryniak (Jaśliska),
Bartosz Boczar (Haczów),
4 bramki:
Artur Pacholczyk (Klimkówka),
Szymon Dołęgowski (Lubatówka),
Marek Bykowski (Rogi),
Dawid Półchłopek (Jabłonica Pol.),
Kamil Krawiec (Sieniawa),
Konrad Cisek (Brzozów),
Kamil Barć (Wesoła),
Bartosz Kielar (Zmiennica),
3 bramki:
Sylwester Pietruszka (Klimkówka),
Jacek Gefert, Kamil Pelczar (Iskrzynia),
Dawid Głód, Maciej Aszklar (Lubatówka),
Tobiasz Pasterkiewicz (Krościenko W.),
Jan Szajna (Sieniawa),
Hubert Kuś, Bartosz Kasprzyk (Jabłonica Pol.),
Łukasz Herbut (Brzozów),
Piotr Duduś (Zmiennica),
Wojciech Biały (Haczów),
2 bramki:
Łukasz Zych, Marcin Zajdel, Aleksander Penar (Klimkówka),
Marcin Chudziński, Miłosz Fydryk, Mateusz Folcik, Sławomir Walus, Paweł Wacławski, Wiktor Węgrzyn (Sieniawa),
Wojciech Dyrak (Wesoła),
Marcin Żywiec (Krościenko W.),
Dariusz Szopiak, Łukasz Pojnar, Łukasz Supel (Iskrzynia),
Grzegorz Soliński, Rafał Wierdak (Kobylany),
Patryk Kucharski, Daniel Dembiczak, Dawid Sierpiński (Rogi),
Krzysztof Balawajder, Andrzej Śliwa (Jabłonica Pol.),
Jarosław Sawicki, Piotr Tesznar, Kamil Nogaj (Brzozów),
Damian Kurdyła (Jaśliska),
Mateusz Roterman (Haczów),
1 bramka:
Sebastian Chudziński, Łukasz Walus, Rafał Pacholczyk, Konrad Cypcar (Klimkówka),
Szymon Królicki, Moustafa Gharib, Wojciech Gębuś (Haczów),
Bartosz Haręzga, Adrian Chrobak (Iskrzynia),
Bartłomiej Pelczar, Konrad Ekiert, Piotr Pelczar, Dominik Filar (Krościenko W.),
Wojciech Kluk, Łukasz Szydło, Marcin Mastyj, Paweł Dziedzic (Kobylany),
Bartosz Kielar, Dawid Tesznar, Mateusz Ostrowski, Artur Wojtoń (Zmiennica),
Daniel Ziembicki, Jacek Kostycz, Rafał Madej, Fabian Farbaniec, Łukasz Świnicki, Jerzy Biłas (Jaśliska),
Piotr Uliasz, Filip Folcik, Dariusz Knap, Rafał Urynowicz, Kacper Parylak (Lubatówka),
Sebastian Kubusiak (Rogi),
Łukasz Krzyżanowski (Sieniawa),
Adrian Sługocki, Adrian Śliwa, Krystian Włodarz, Piotr Borkowski, Kamil Włodarz (Jabłonica Pol.),
Arkadiusz Smoleń, Sylwester Cwynar, Przemysław Gruszka, Oktawian Bujacz (Brzozów),
Eryk Karnas, Łukasz Wielgos, Kamil Osip (Wesoła)
+ bramka samobójcza dla Haczowa w I kolejce (ze Zmiennicą),
+ bramka samobójcza dla Lubatówki w V kolejce (z Iskrzynią),
+ bramka samobójcza dla Iskrzynii w XIII kolejce (ze Zmiennicą)
* Anulowane bramki ze względu na walkowery:
Szymon Dembiczak [-1], Konrad Uliasz [-1], Daniel Stanisz [-1] (Rogi) ,
Kacper Parylak [-1], Maciej Aszklar [-2], Bartłomiej Dołęgowski [-1] (Lubatówka)
Bramki w I kolejce: 20
Bramki w II kolejce: 23
Bramki w III kolejce: 27
Bramki w IV kolejce: 16
Bramki w V kolejce: 29
Bramki w VI kolejce: 20
Bramki w VII kolejce: 17
Bramki w VIII kolejce: 28
Bramki w IX kolejce: 23
Bramki w X kolejce: 20
Bramki w XI kolejce: 19
Bramki w XII kolejce: 17
Bramki w XIII kolejce: 23
ZAKAZ KOPIOWANA BEZ ZGODY ADMINISTRATORA!!!