STATYSTYKI WYCHOWANKÓW W ICH OBECNYCH KLUBACH:
*aktualizacja 12.11.2018r.
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZ (Przełęcz Dukla) - okręgówka
Ilość meczów / minut na boisku: 13 / 523' / +2 w PP 65'
Mecze: Kopytowa (3:1) - 27 min. [z ławki], Iwonicz (1:0) - 18 min. [z ławki],
Tarnawa (2:2) - 30 min. [z ławki], Targowiska (2:0) - 25 min. [z ławki]
Nienaszów (0:2) - 45 min. [z ławki], Kopytowa (PP- 1:0) - 55 min.,
Rymanów (2:3) - 70 min., Kołaczyce (1:3) - 90 min.,
Krosno (PP - 1:0) - 10 min. [z ławki], Ustrzyki D. (1:2) [poza kadrą],
Nienaszów (PP- 8:1) [poza kadrą], Korczyna (1:1) - 18 min. [z ławki],
Sieniawa (2:0) - 28 min. [z ławki], Odrzykoń (0:0) - 20 min. [z ławki],
Jasło (3:0) - 25 min. [z ławki], Przysietnica (0:0) - 15 min. [z ławki],
Jedlicze (2:1) - 90 min., Markiewicza Krosno (1:0) - 22 min. [z ławki]
Bramki: 0
Dwunaste miejsce (16pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie szesnastu drużyn.
RYGIEL MARCIN (Orzeł Milcza) - B-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 9 / 691'
Mecze: Czerteż (8:0) - 90 min., Rymanów Zdrój (6:4) - 90 min.,
Pakoszówka II (0:3) - 90 min., Głębokie (0:4) - 33 min. [z ławki],
Odrzechowa (2:3) - 60 min., Pielnia (1:1) - 78 min.,
Wróblik Sz. (3:2) - 70 min., Stróże Małe (0:5) - 90 min.
Markowce (5:4) [poza kadrą], Srogów Górny (0:2) [poza kadrą],
Strachocina (7:2) - 90 min.
Bramki: 0
Dziesiąte miejsce (7pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dwunastu drużyn.
RAJCHEL MICHAŁ (Orzeł Milcza) - B-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 2 / 94'
Mecze: Czerteż (8:0) [poza kadrą], Rymanów Zdrój (6:4) [poza kadrą],
Pakoszówka II (0:3) [poza kadrą], Głębokie (0:4) - 38 min. [z ławki],
Odrzechowa (2:3) - 56 min., Pielnia (1:1) [poza kadrą],
Wróblik Sz. (3:2) [poza kadrą], Stróże Małe (0:5) [poza kadrą],
Markowce (5:4) [poza kadrą], Srogów Górny (0:2) [poza kadrą],
Strachocina (7:2) [poza kadrą],
Bramki: 0
Dziesiąte miejsce (7pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dwunastu drużyn.
RYGIEL MATEUSZ (Florian Rymanów Zdrój) - B-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 8 / 720'
Mecze: Pakoszówka II (4:3) - 90 min., Milcza (6:4) - 90 min.,
Głębokie (3:1) - 90 min., Odrzechowa (1:2) [poza kadrą],
Pielnia (1:4 [1 gol]) - 90 min., Wróblik Sz. (6:0) - 90 min.,
Stróże Małe (3:2) - 90 min., Markowce (2:4) - 90 min.,
Srogów Górny (3:0 v.o) [poza kadrą], Strachocina (3:4) [poza kadrą],
Czerteż (0:4) - 90 min.,
Bramki: 1
Siódme miejsce (15pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dwunastu drużyn.
RYGIEL ŁUKASZ (Florian Rymanów Zdrój) - B-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 3 / 81'
Mecze: Pakoszówka II (4:3) [poza kadrą], Milcza (6:4) [poza kadrą],
Głębokie (3:1) [poza kadrą], Odrzechowa (1:2) [poza kadrą],
Pielnia (1:4) - 30 min. [z ławki], Wróblik Sz. (6:0) [poza kadrą],
Stróże Małe (3:2) - 24 min. [z ławki], Markowce (2:4) [na ławce],
Srogów Górny (3:0 v.o) [poza kadrą], Strachocina (3:4) - 27 min.,
Czerteż (0:4) [poza kadrą],
Bramki: 0
Siódme miejsce (15pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dwunastu drużyn.
KASPERKOWICZ RAFAŁ (Huragan Jasionka) - B-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 5 / 290'
Mecze: Bóbrka (5:0) - 90 min., Jasienica Rosielna (0:1) - 90 min.,
Wrocanka (11:0 [1 gol] ) - 45 min, Miejsce P. (1:3) - 55 min.,
Węglówka (2:1) [poza kadrą], Lubatowa (2:2) [poza kadrą],
Pustyny (0:1) [poza kadrą], Jaśliska (1:0) [na ławce],
Równe (0:3) [poza kadrą], Głowienka (0:1) [poza kadrą],
Guzikówka Krosno (0:4) - 10 min. [z ławki]
Bramki: 0
Pierwsze miejsce (28pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dwunastu drużyn.
LITWIN MACIEJ (Start Rymanów juniorzy (okręgówka) + seniorzy (okręgówka)
JUNIORZY STARSI:
Ilość meczów / minut na boisku: 8 / 620'
Mecze: Koniczynka Krosno (6:1) - 90 min., Głowienka (1:4) - 90 min.,
Ustrzyki D. (3:1) - 90 min., Łukowe (1:1) - 45 min.,
Szczepańcowa (4:2) - 90 min., Brzozów (1:0) [poza kadrą],
Stróże Małe (2:1) - 90 min., Markiewicza Krosno (4:3) - 90 min.,
Zagórz (1:1) - 45 min.
Bramki: 0
Pierwsze miejsce (20pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dziesięciu drużyn.
SENIORZY:
Ilość meczów / minut na boisku: 4 / 49' / +2 w PP 135'
Mecze: Niebocko (PP - 0:2) - 45 min. [z ławki] ,
Nienaszów (2:3) 3 min., (debiut w doliczonym czasie!),
Nowotaniec (PP - 5:0) - 90 min., Kołaczyce (1:1) [na ławce],
Sieniawa (4:3) [na ławce], Odrzykoń (3:2) - 14 min. [z ławki],
Jasło (3:0) - 25 min. [z ławki], Przysietnica (2:0) - 9 min. [z ławki]
Bramki: 0
Siódme miejsce (21pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie szesnastu drużyn.
PENAR KRZYSZTOF (Start Rymanów - juniorzy starsi - okręgówka
Ilość meczów / minut na boisku: 9 / 707'
Mecze: Koniczynka Krosno (6:1 [1 gol] ) - 70 min., Głowienka (1:4) 45 min.,
Ustrzyki D. (3:1 [1 gol] ) - 90 min., Łukowe (1:1) - 80 min.,
Szczepańcowa (4:2 [1 gol] ) - 60 min., Brzozów (1:0) - 91 min.,
Stróże Małe (2:1) - 90 min., Markiewicza Krosno (4:3 [1 gol] ) - 90 min.,
Zagórz (1:1) - 90 min.
Bramki: 4
Pierwsze miejsce (20pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dziesięciu drużyn.
KASPERKOWICZ DAWID (Start Rymanów - juniorzy starsi - okręgówka
Ilość meczów / minut na boisku: 8 / 595'
Mecze: Koniczynka Krosno (6:1) - 75 min., Głowienka (1:4) 70 min.,
Ustrzyki D. (3:1) - 45 min., Łukowe (1:1) [poza kadrą],
Szczepańcowa (4:2) - 45 min. [z ławki], Brzozów (1:0) - 90 min.,
Stróże Małe (2:1) - 90 min., Markiewicza Krosno (4:3) - 90 min.,
Zagórz (1:1) - 90 min.
Bramki: 0
Pierwsze miejsce (20pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dziesięciu drużyn.
PUCHALSKI ALEKSANDER (Start Rymanów - juniorzy starsi - okręgówka
Ilość meczów / minut na boisku: 7 / 288'
Mecze: Koniczynka Krosno (6:1) - 15 min. [z ławki], Głowienka (1:4) - 10 min. [z ławki]
Ustrzyki D. (3:1) [poza kadrą], Łukowe (1:1) - 10 min.,
Szczepańcowa (4:2) - 65 min., Brzozów (1:0) - 53 min. [z ławki],
Stróże Małe (2:1) - 90 min., Markiewicza Krosno (4:3) [po za kadrą],
Zagórz (1:1) - 45 min. [z ławki],
Bramki: 0
Pierwsze miejsce (20pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dziesięciu drużyn.
GRYSZTAR DAWID (Piastovia Miejsce Piastowe - juniorzy) (od 20.09) - A-klasa
Ilość meczów / minut na boisku: 2 / 160'
Mecze: Karpaty II Krosno (11:2) - 70 min., Targowiska (1:4) [poza kadrą],
Nowosielce (11:1) [poza kadrą], Chorkówka (3:8) [poza kadrą],
Zręcin (4:1) - 90 min.
Bramki: 0
Dziesiąte miejsce (3pkt) w tabeli po rundzie jesiennej w gronie dziesięciu drużyn.